Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Якщо хочете отримати задоволення і, до того ж, неодмінно вразити своїм вбранням присутніх - надіньте сукню Saiid Kobeisy. Успіх вам буде гарантований: східні чоловіки знають толк в жіночій красі! Йдеться про Саїда Кобейсі - ліванському модельєра, який отримав всесвітнє визнання.

Плаття Saiid Kobeisy: краса, яка підкорила світ

Розкіш і унікальність - ось що відрізняє вечірні сукні цього дизайнера.

За свою 15-річну кар'єру він став фаворитом у дам, які цінують красу і королівський шик. Кожен туалет, створений цим кутюр'є, - вишуканий і неповторний, адже вечірні сукні Saiid Kobeisy - це складний фігурний крій і незвичайний дизайн.

Майстер, як справжній художник і південний чоловік, просто обожнює жінку, що видно по моделям на фото в каталозі https://novias-wedding.com.ua/. Силуетом, що підкреслює фігуру, дорогими тканинами і відточеністю деталей він прагне зробити жінку ще більш чарівною і привабливою. Для Саїда Кобейсі немає поняття невідповідних типів фігур або віку: для нього кожна має право і зобов'язана бути красивою. Ця увага до себе оцінили шанувальниці таланту майстра на всіх континентах. Недарма ж вечірні сукні Saiid Kobeisy називають дивом!

Пишність його нарядів позбавлене зайвої помпезності, сміливість деяких фасонів не межує з вульгарністю - все стильно й елегантно, але не нудно.

Чудові вечірні сукні пропонує купити в Києві салон Novias.

Вибирайте, який образ вам ближче: пристрасної і нестримної натури, для якої ідеально підійдуть червоні або чорно-червоні туалети, або ж царственої і неприступною особи в плаття глибокого синього кольору? А, може, вам до душі витончена вишивка, мережива або дорогий декор?

Салон Novias запрошує прекрасних дам в Україні ознайомитися з представленими в каталозі моделями: сукні Saiid Kobeisy, ціна яких відповідає якості і виробленому враженню, зачарують вас і полонять назавжди!