Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Романтичні вечірні сукні Maria Coca привертають увагу стильною обробкою. Іспанські дизайнери використовують фактурні матеріали, яскраві натуральні тканини з асиметрично розташованим малюнком. Особливої популярності набули моделі з квітковим орнаментом і візерунковими аплікаціями. Більше 20 років торгова марка просуває моделі ексклюзивного дизайну, використовуючи натуральний іспанська шовк, атлас, тонкий трикотаж, шифон і їх різноманітні поєднання.

Брендові моделі представлені в широкому розмірному діапазоні - від 42 до 58 розміру. У колекціях вечірніх суконь є вироби з ручною художнім оздобленням - це ювелірна вишивка, накладні мережива, візерунки з кристалів.

Різноманітність моделей вечірніх суконь в салонах Novias

Плаття бренду Maria Coca не відрізняються епатажним дизайном і особливою складністю фасону, і в той же час вони зачаровують з першого погляду. Виразні глибокі кольори підкреслюють красу фактури натуральних матеріалів, а оригінальний принт вказує на ексклюзивність бренду.

Свіжі, яскраві, романтичні наряди з красивих тканин подобаються жінкам з різними смаками та уподобаннями. Ідеальний пошив, бездоганна зовнішня і внутрішня обробка, увага до деталей - відмінні риси всіх колекцій іспанської торгової марки.

Допомога у виборі моделі Maria Coca

Якщо ви вибрали в нашому інтернет-магазині модель вечірнього плаття бренду Maria Coca, ми рекомендуємо переконатися в правильності рішення. Чекаємо вас в салоні «Новіас» для примірки та консультування по вибору вбрання, аксесуарів, взуття та прикрас.

У тому випадку, якщо з якихось причин плаття не підійде, дизайнери допоможуть вибрати іншу модель, яка підходить по фасону, стилю художньої обробки і розміру. Вечірніх нарядів багато, і тому кожна дама знаходить екземпляр, відповідний особистих вподобань. У колекціях салону представлені справжні колекції від авторитетних дизайнерів зі світовим ім'ям, що само по собі є гарантією високої якості вироби. Ми впевнені, що знайдемо найкрасивіше і зручне плаття, в якому ви будете себе відчувати чарівною.