Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (050) 384-20-80

Біле вечірнє плаття в Києві від Новіас

Білий колір можна назвати дійсно особливим. Білі вечірні сукні відразу привертають увагу оточуючих, викликаючи захоплені вигуки. Щорічно дизайнери створюють унікальні моделі різних відтінків білого, тому його можна з упевненістю назвати не тільки чудовим, але і актуальним в усі часи кольором. Білий наряд відмінно підходить для різних випадків: від молодіжної вечірки на пляжі (таке плаття прекрасно відтіняє засмаглу шкіру) до весілля.

Оригінальні білі вечірні сукні варто купити і на одне з найбільш яскравих подій у житті кожної дівчини - на випускний. Такий вибір обумовлений не тільки тим, що даний наряд красиво виглядає, але і тому, що обраний вами відтінок білого не повториться в іншому образі. Адже білий вибирають тільки сміливі дами!

Наймодніші білі вечірні і випускні сукні представлені у нас - в салоні «Новіас» в Києві. Наші консультанти зроблять все, щоб ви отримали максимум приємних вражень від відвідування салону. А головне - щоб ви знайшли своє ідеальне плаття білого кольору!

Зателефонуйте нам - і призначте зручне для вас час примірки!