Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Стильні вечірні сукні Dorian Но вже встигли оцінити дизайнери США і Австралії, де вже пройшла демонстрація нарядів талановитого китайського модельєра. Нові зразки вечірньої моди автора з Піднебесної приємно здивували заокеанських експертів в області haute couture. З 2001 року майстер використовує власний бренд Jefen, під яким проходять шоу-руми в Сіднеї, Нью-Йорку та Гонконгу.

Незважаючи на величезну конкуренцію, моделі талановитого дизайнера стають все більш відомими і популярними в європейських країнах. Неповторну своєрідність надають вечірніх суконь східні елементи художньої обробки і оригінальні фасони.

Особливості вечірніх нарядів бренду Dorian Ho

Модельєр використовує натуральний китайський шовк, парчу, мережива, в обробці - пікантні аксесуари з пір'я і шкіри, блискучі кристали і мінерали. В останніх колекціях переважають моделі з струмуючих тканин з асиметричним кроєм, оригінальними елементами художнього декору і східної вишивкою. Майстер також використовує поєднання різних за фактурою матеріалів, комбінацію декількох дизайнерських стилів, які надають вечірніх суконь неповторний шарм.

Вибираємо модель з модної колекції Dorian Ho

Моделі, представлені на фото в електронному каталозі інтернет-магазину «Новіас» - зразки популярних ліній вечірньої моди. Вибирайте вподобаний зразок сукні, і замовляйте примірку в нашому салоні. Швейний майстер і персональний консультант підготуються до відвідування, щоб допомогти визначитися з остаточним вибором, дати поради по використанню аксесуарів, прикрас і взуття.

Якщо буде потрібно підгонка наряду, майстри швейної справи майстерно виконають складну роботу. Дами, які вибирають колекційні дизайнерські наряди в салонах мережі Novias, шикарно виглядають на урочистостях і святах. Ми приділяємо увагу деталям, враховуємо стильові уподобання, характер і тип зовнішності, що є основою створення гармонійного образу. Колекційні моделі, представлені в каталозі, є справжніми авторськими роботами, що випускаються в одиничних екземплярах.