Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Вечірні сукні Badgley Mischka: ставка на «легкість»

Вечірні сукні Badgley Mischka виконані виключно з легких, «дихаючих» тканин. Дизайнер зробив ставку на «парить» структуру - і не помилився. Елегантні образи, що підкреслюють природність жіночої фізіології, по-особливому розкриваються в динаміці. Під час подіумних показів вечірні сукні Badgley Mischka зривають шквал оплесків.

Багатство палітри позбавляє бренд навіть натяку на консерватизм. Невагомі, пурхають одно- або двошарові спідниці гармоніюють з не обтяженими декором ліфами. На відміну від інших марок, бренд практично не використовує об'ємних, «важких» елементів у вигляді воланів, буфов і бантів. Ще одне табу - асиметрія.

Елегантність - в простоті

Девіз модельного будинку - простота крою. Але це не означає, що вечірні сукні Badgley Mischka нудні і «сірі». Силуетах «футляр», «русалка», прямим довгим спідницям властива експресія руху.

Кращі моделі з останніх дизайнерських колекцій Badgley Mischka зібрані в каталозі столичного салону Novias. Вечірні та коктейльні вбрання представлені широким вибором розмірів. Важливий штрих до образу - брендові аксесуари.

Перед покупкою сукні можна приміряти, а при необхідності - підігнати точно по фігурі тут же, в салоні.