Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Вишукана провокація: весільна сукня тілесного кольору

Тілесний колір (nude) - один з найбільш трендових в цьому сезоні. Плаття тілесного кольору представлені майже в кожній весільній колекції сучасних дизайнерів. Тілесні весільні сукні, в поєднанні з благородними фактурами, виглядають досить жіночно і аристократично. Найрозкішніші і вишукані весільні сукні тілесного кольору виготовляють з шифону, шовку та атласу, не менш привабливо виглядає декорований мереживом або візерунками тілесний весільний наряд.

Тілесне весільну сукню, гармонуючи з тоном шкіри, привносить в образ нареченої нотку еротичності і, в той же час, беззахисної невинності.

Купити в Києві чудове весільну сукню тілесного кольору за прийнятною ціною пропонує салон «Novias» (novias.ua). У каталозі представлені фото тілесних весільних нарядів відомих брендів Modeca і Vera Wang, які, за рахунок своєї колірної гами, створюють певну ілюзію оголеного тіла. Якщо вас не лякає підвищена увага з боку оточуючих і легкий епатаж - придивіться до весільної сукні тілесного кольору.